Pierwsza drużyna rozpoczęła treningi.

Pierwsza drużyna rozpoczęła treningi.

Pierwsza drużyna Olimpii z dniem dziewiątego stycznia rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej, nasza drużyna trenuje na Hali w Poczesnej oraz Orliku w Hucie Starej, jedną z najważniejszych informacji jest taka że żaden zawodnik nie wyraził ochoty zmian barw klubowych więc jeżeli zajdą zmiany to będą one kosmetyczne ,z drużyną obecnie trenuje 2 zawodników którzy najprawdopodobniej zasilą naszą drużynę na wiosnę, co ważniejsze jeden z nich to nasz wychowanek. Po małych zawirowaniach na ławce trenerskiej piąty sezon z drużyną dokończy Łukasz Wlazło.

Plan Sparingów Olimpii:

2luty(sobota)-Sokół Olsztyn (sztuczne boisko ul.Starzyńskiego) godz.14:00

8 luty(piątek)-Czarni Starcza(Sztuczne boisko ul.Limanowskiego godzina wkrótce będzie podana)

13 luty(środa)-LKS Kamienica Polska(Sztuczne boisko ul.Limanowskiego godzina wkrótce będzie podana)

23 luty(sobota)-Lot Konopiska(Sztuczne boisko ul.Limanowskiego) godz.19:30

2 marzec(sobota)-Ajaks Częstochowa(sztuczne boisko ul.Starzyńskiego) godz.13:00

9 marzec(sobota)- Start klasy okręgowej Orzeł Psary Babienica

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości