Ze Mstowa wracamy z kompletem punktów !!!

W sobotnie popołudnie nasi Seniorzy udali się na trudny teren jakim niewątpliwie jest boisko Warty Mstów. Nasz zespół tego dnia miał plan na to spotkanie i go w pełni zrealizował, wygrywając w identycznym stosunku co na własnym obiekcie 3-2. Olimpia tego dnia nastawiła się na grę z kontry i do przerwy po dwóch ewidentnych rzutach karnych wywalczonych przez W.Dobosza prowadziła 0-2, pewnym egzekutorem jedenastek był P.Kowalczyk. Tuż po przerwie aktywny tego dnia W.Dobosz wykończył akcję Olimpii i podwyższył wynik spotkania na 0-3. Gdy wydawało się że już nic tego dnia nie wydarzy się na obiekcie w Mstowie w naszych szeregach wdarło się rozluźnienie i gospodarze w odstępie dziesięciu minut zdobyli dwie bramki, pierwsza ewidentnie podarowana przez nasz zespół. Ostatecznie jednak po dziewięćdziesięciu minutach trzy punkty pojechały do Huty Starej. Podsumowując mecz XXI kolejki należą się brawa naszemu zespołowi za walkę oraz mądrą i skuteczną grę.