Ligowa karuzela ruszyła na dobre

Nie minęły emocje związane z pierwszą ligową kolejką klasy Okręgowej, a zawodnicy tej klasy rozgrywkowej mają kolejne spotkanie za sobą. Tym razem Olimpia gościła trzecią drużynę z ubiegłego sezonu przy ul.Północnej 1. Po bardzo interesującym spotkaniu Olimpia pokonała przeciwnika 2-1! W pierwszej połowie to rywale mieli więcej dogodnych sytuacji bramkowych ale Mateusz Karbowniczek dwoił się i troił w bramce Olimpii chroniąc niejednokrotnie nas od starty gola. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem .

W drugiej połowie w 59 minucie nieprzepisowo w polu karnym Lotnika został zatrzymany Ł.Wlazło sędzia wskazał na 11 metr a pewnym egzekutorem okazał się K.Pietrzykowski. Dziesięć minut później nasza drużyna wyprowadziła zabójczą kontrę I ponownie sędzia był zmuszony do odgwizdania 11! Tym razem K.Pietrzykowski był faulowany i ten sam zawodnik pokonał po raz drugi bramkarza Lotnika. Gości było stać na bramkę kontaktową w 84 minucie za sprawą M.Kotasa. Olimpia zanotowała (biorąc pod uwagę ubiegły sezon) 16 zwycięstwo z rzędu na własnym terenie co naprawdę może robić wrażenie. Kibicom dziękujemy za bardzo liczne przybycie na to spotkanie oraz zapraszamy już w najbliższą sobotę do Kamyka gdzie Olimpia powalczy o ligowe punkty z tamtejszą Pogonią początek spotkania o godzinie 14:00