Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa
19:0
Płomień Częstochowa
Sparta Szczekociny
3:1
KS Panki
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
2:2
Olimpia Huta Stara
Sokół Olsztyn
1:6
Lot Konopiska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Panki
7:1
Sokół Olsztyn
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
2:6
Sparta Szczekociny
Lot Konopiska
2:9
Skra Częstochowa
Olimpia Huta Stara
2:1
Płomień Częstochowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa
13:0
KS Panki
Sparta Szczekociny
3:0
Olimpia Huta Stara
Sokół Olsztyn
8:1
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
Płomień Częstochowa
1:5
Lot Konopiska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Panki
2:2
Płomień Częstochowa
Sparta Szczekociny
3:7
Sokół Olsztyn
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
- : -
Skra Częstochowa
Olimpia Huta Stara
0:4
Lot Konopiska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa
16:1
Sparta Szczekociny
Lot Konopiska
3:0
KS Panki
Sokół Olsztyn
1:1
Olimpia Huta Stara
Płomień Częstochowa
- : -
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Szczekociny
3:0
Płomień Częstochowa
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
- : -
Lot Konopiska
Sokół Olsztyn
0:17
Skra Częstochowa
Olimpia Huta Stara
3:3
KS Panki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa
16:0
Olimpia Huta Stara
Lot Konopiska
3:0
Sparta Szczekociny
Płomień Częstochowa
7:1
Sokół Olsztyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Panki
3:0
Sparta Szczekociny
Lot Konopiska
15:0
Sokół Olsztyn
Płomień Częstochowa
0:8
Skra Częstochowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa
3:0
Lot Konopiska
Sparta Szczekociny
- : -
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
Sokół Olsztyn
2:3
KS Panki
Płomień Częstochowa
3:2
Olimpia Huta Stara
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Panki
0:12
Skra Częstochowa
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
- : -
Sokół Olsztyn
Olimpia Huta Stara
1:3
Sparta Szczekociny
Lot Konopiska
2:2
Płomień Częstochowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa
- : -
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
Lot Konopiska
12:4
Olimpia Huta Stara
Sokół Olsztyn
0:13
Sparta Szczekociny
Płomień Częstochowa
0:0
KS Panki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Panki
1:0
Lot Konopiska
Sparta Szczekociny
0:5
Skra Częstochowa
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
- : -
Płomień Częstochowa
Olimpia Huta Stara
4:2
Sokół Olsztyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa
- : -
Sokół Olsztyn
KS Panki
5:1
Olimpia Huta Stara
Lot Konopiska
- : -
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
Płomień Częstochowa
4:0
Sparta Szczekociny
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Szczekociny
- : -
Lot Konopiska
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
- : -
KS Panki
Sokół Olsztyn
- : -
Płomień Częstochowa
Olimpia Huta Stara
- : -
Skra Częstochowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości