Olimpia nagrodzona za sezon 2017/18

Seniorzy Olimpii mają za sobą bardzo udany sezon w rozgrywkach A-Klasy całkowita dominacja w lidze 23 zwycięstwa 2 remisy i tylko jedna porażka przyczyniły się do awansu do ligi Okręgowej.

We wczorajszym dniu w klubie Tori podczas gali wręczenia nagród na ręce naszego trenera został wręczony puchar za zdobycie I miejsca A-klasy gr II a co za tym idzie promocji naszej drużyny do wyższej klasy rozgrywkowej, jednak to niebyło jedyne wyróżnienie dla naszego zespołu, zwyciężyliśmy również w klasyfikacji Fair Play otrzymując najmniej kartek w całej lidze co może dla niektórych być sporym zaskoczeniem! Trzecia nagroda tym razem indywidualna również przypadła dla naszego zawodnika Krzysztofa Pietrzykowskiego, który zdobył 37 bramek w sezonie 2017/2018 i został królem strzelców A-klasy gr II a więc Olimpia zgarnęła wszystkie nagrody jakie były do zdobycia w A-klasie gr II.

Z całą pewnością jest to spory sukces naszej drużyny oraz ludzi związanych z klubem, jest się z czego cieszyć ale trzeba zapomnieć o tym co było i już myśleć o występach w lidze Okręgowej gdzie nasza drużyna w większości meczy nie będzie faworytem, jednak mocno wierzymy w nasz zespół, że pokaże swoją wartość w każdym ligowym pojedynku.

Już pierwszy odbędzie się za tydzień 11 sierpnia kiedy to nasz zespół uda się do Babienicy zmierzyć się z tamtejszym Orłem.