Pierwsze spotkanie integracyjne za nami...

Pierwsze spotkanie integracyjne za nami...

1-go grudnia z inicjatywy Zarządu Klubu Sportowego Olimpia Huta Stara zostało zorganizowane pierwsze spotkanie integracyjne byłych i obecnych zawodników, trenerów, działaczy oraz ludzi związanych w przeszłości z zespołem z Huty Starej. Spotkanie zostało zorganizowane w remizie OSP Huta Stara A dzięki uprzejmości druhów strażaków z tamtejszej jednostki.

Spotkanie rozpoczęli przedstawiciele obecnego Zarządu Klubu, witając przybyłych gości ( w tym Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmę, który tego dnia pełnił podwójną funkcję, obecnego gospodarza Gminy a w przeszłości Prezesa Klubu). Kolejnym elementem spotkania była prezentacja filmowo-zdjęciowa z życia klubu na przestrzeni lat, przygotowana przez Pana Andrzeja Strugacza- Administratora strony „Huta Stara B – archiwum”, którą przedstawiamy poniżej.

Spotkanie na którym mieli okazje po latach zobaczyć się dawni trenerzy, działacze i koledzy z boiska przebiegało w miłej atmosferze, pozwoliło na przekazanie młodszym zawodnikom kawałka wspomnień „jak kiedyś funkcjonowało się w klubie ”, usłyszeliśmy masę wspaniałych historii, które u byłych zawodników i działaczy Olimpii wywoływały wzruszenie.

Mamy nadzieje że za rok przyjdzie nam się spotkać w większym gronie.

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości