Starcza rozbita!!!

W sobotę 9 czerwca przyszło nam się mierzyć na własnym obiekcie z drużyną Czarnych Starcza. Mecz pierwotnie miał być rozegrany na wyjeździe ale w Starczy trwają zaawansowane prace na stadionie dlatego też Czarni zwrócili się z prośbą o rozegranie spotkania na naszym obiekcie.

Jak wiadomo nie od dziś piłkarze Olimpii czuja się jak ryba w wodzie na własnej murawie i to było widać również w sobotę. Grająca bez presji Olimpia ( tydzień wcześniej zapewniliśmy sobie mistrzostwo ligi) urządziła sobie tego dnia istną strzelaninę i już po pierwszej połowie prowadziliśmy 5-0. W tej części spotkania Starcza miała również kilka dogodnych sytuacji ale tego dnia świetnie dysponowany był P.Mrożek.

Druga połowa nie wiele różniła się od pierwszej, jedyną zmianą było poprawienie skuteczności Czarnych którzy strzelili trzy bramki, a nasz zespół nie zwolnił tempa i w drugiej części również 5 razy umieścił piłkę w siatce.

Szegóły meczu >>>KS OLIMPIA HSB - CZARNI STARCZA<<<

Powiązana galeria: