Turniejowe granie młodzieży Olimpii.

Turniejowe granie młodzieży Olimpii.

Dąbrowa Górnicza, Piotrków Trybunalski, Mstów, Częstochowa tam ostatnio rywalizowały zespoły młodzieżowe Olimpii.

Orliki E1 9.2.2019 Dąbrowa Górnicza

9 lutego nasza drużyna orlików E1 uczestniczyła w Dąbrowie Górniczej na kolejnym turnieju halowym, niestety po raz kolejny zabrakło nam przysłowiowego szczęścia piłkarskiego, bowiem o wyjściu z grupy decydował ostatni mecz z LKS Ciężkowianką Jaworzno który zremisowaliśmy 2-2 tracąc bramkę na wagę remisu 30 sekund przed ostatnim gwizdkiem sędziego. W finale imprezy zagrały dwa zespoły z naszej grupy tzn. Zagłębie Sosnowiec oraz wspomniany zespół z Jaworzna lepsi okazali się ci drudzy. Olimpia ostatecznie zajęła piątą lokatę pewnie pokonując w meczu o tą stawkę Czarnych Sosnowiec 3-0, na otarcie łez królem strzelców imprezy został zawodnik naszego klubu Jakub Nowak.

Orlik E2 13.2.2019 Piotrków Trybunalski

Kolejny turniej za nami. Tym razem w Piotrkowie Trybunalskim organizowanym przez miejscowy klub Polonia. Na początku niespotykana sytuacja, na turnieju zameldowało się 11 drużyn... zamiast 10...Nasza drużyna wybrała się do Piotrkowa w bardzo okrojonym składzie w przeciągu kilku dni rozchorowała się prawie cała drużyna, tak więc wyniki w grupie 0-2,0-2,1-2 i 1:1 wstydu nie przynoszą. Podsumowując, chcielibyśmy wrócić tutaj za rok w większym składzie tak aby powalczyć o lepsze wyniki.

Orlik E2 2.2.2019 Częstochowa

Orliki na turnieju Stradomiak Cup 2019.

1. Sokół Wręczyca

2.Skra Częstochowa

3.Stradom Częstochowa

4.Olimpia Huta Stara

5. Ajaks Częstochowa

6. Łask

7. Jurajskie Wilki Częstochowa

8. Beniaminek Częstochowa

Młodzik 16.2.2019 Mstów

W sobotę 16 lutego na hali w Mstowie odbyła się VII edycja halowego turnieju o puchar Wójta Gminy Mstów w kategorii Młodzik. Olimpia tego dnia odniosła pięć zwycięstw i jedną porażkę niestety w najważniejszym meczu turnieju mianowicie finale!

1. Skra Cz-wa

2. Olimpia Huta Stara

3. Warta I Mstów

4. Gol Cz-wa

5. Victoria Żytno

6. Gmina Kłomnice

7. Sokół Olsztyn

8. UKS Raków Cz-wa

9. Jurajskie Wilki Cz-wa

10. Warta II Mstów

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości