Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Złoty Potok
0:1
Start Soborzyce
LKS Kamienica Polska
0:0
Czarni Starcza
Lot Konopiska
2:1
Olimpia Huta Stara
Pilica Koniecpol
7:1
KS Kotowice
LZS Mrzygłód
3:0
Sokół Olsztyn
Sparta Szczekociny
4:2
LKS Unia Masłońskie
Orkan Rzerzęczyce
1:8
Jura Niegowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Konopiska
1:5
Pilica Koniecpol
Olimpia Huta Stara
4:2
Jura Niegowa
Sokół Olsztyn
1:1
Orkan Rzerzęczyce
Czarni Starcza
6:0
LZS Mrzygłód
KS Kotowice
1:3
Sparta Szczekociny
LKS Unia Masłońskie
3:1
KS Złoty Potok
Start Soborzyce
5:5
LKS Kamienica Polska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
2:2
LKS Unia Masłońskie
Pilica Koniecpol
0:2
Olimpia Huta Stara
LZS Mrzygłód
2:2
Start Soborzyce
Jura Niegowa
3:1
Sokół Olsztyn
Orkan Rzerzęczyce
1:3
Czarni Starcza
KS Złoty Potok
3:1
KS Kotowice
Sparta Szczekociny
3:2
Lot Konopiska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Konopiska
3:0
KS Złoty Potok
Pilica Koniecpol
0:0
Sparta Szczekociny
Start Soborzyce
3:1
Orkan Rzerzęczyce
Olimpia Huta Stara
5:3
Sokół Olsztyn
Czarni Starcza
4:1
Jura Niegowa
KS Kotowice
2:3
LKS Kamienica Polska
LKS Unia Masłońskie
2:0
LZS Mrzygłód
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
0:3
Lot Konopiska
Sokół Olsztyn
1:0
Czarni Starcza
LZS Mrzygłód
5:0
KS Kotowice
Jura Niegowa
4:1
Start Soborzyce
Orkan Rzerzęczyce
2:0
LKS Unia Masłońskie
KS Złoty Potok
0:7
Pilica Koniecpol
Sparta Szczekociny
5:2
Olimpia Huta Stara
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
6:2
Sokół Olsztyn
Lot Konopiska
9:1
LZS Mrzygłód
Pilica Koniecpol
2:0
LKS Kamienica Polska
Olimpia Huta Stara
0:5
Czarni Starcza
KS Kotowice
4:3
Orkan Rzerzęczyce
LKS Unia Masłońskie
1:2
Jura Niegowa
Sparta Szczekociny
5:0
KS Złoty Potok
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Rzerzęczyce
2:2
Lot Konopiska
LKS Kamienica Polska
0:4
Sparta Szczekociny
Sokół Olsztyn
2:2
LKS Unia Masłońskie
Czarni Starcza
3:4
Start Soborzyce
LZS Mrzygłód
1:5
Pilica Koniecpol
Jura Niegowa
2:2
KS Kotowice
KS Złoty Potok
2:4
Olimpia Huta Stara
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Konopiska
6:2
Jura Niegowa
Pilica Koniecpol
9:0
Orkan Rzerzęczyce
Olimpia Huta Stara
3:0
Start Soborzyce
KS Kotowice
1:1
Sokół Olsztyn
LKS Unia Masłońskie
2:6
Czarni Starcza
Sparta Szczekociny
2:0
LZS Mrzygłód
KS Złoty Potok
1:3
LKS Kamienica Polska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
3:0
Olimpia Huta Stara
Start Soborzyce
3:1
LKS Unia Masłońskie
Czarni Starcza
6:2
KS Kotowice
LZS Mrzygłód
4:1
KS Złoty Potok
Sokół Olsztyn
2:2
Lot Konopiska
Jura Niegowa
2:1
Pilica Koniecpol
Orkan Rzerzęczyce
2:3
Sparta Szczekociny
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
0:1
Sokół Olsztyn
LKS Kamienica Polska
3:2
LZS Mrzygłód
Lot Konopiska
1:4
Czarni Starcza
Olimpia Huta Stara
1:0
LKS Unia Masłońskie
KS Kotowice
3:4
Start Soborzyce
KS Złoty Potok
2:2
Orkan Rzerzęczyce
Sparta Szczekociny
2:1
Jura Niegowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
3:0
Lot Konopiska
Sokół Olsztyn
1:3
Sparta Szczekociny
Czarni Starcza
3:0
Pilica Koniecpol
LZS Mrzygłód
1:5
Olimpia Huta Stara
Jura Niegowa
5:0
KS Złoty Potok
Orkan Rzerzęczyce
2:7
LKS Kamienica Polska
LKS Unia Masłońskie
1:1
KS Kotowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
1:1
Start Soborzyce
LKS Kamienica Polska
2:3
Jura Niegowa
Lot Konopiska
4:4
LKS Unia Masłońskie
LZS Mrzygłód
3:5
Orkan Rzerzęczyce
Olimpia Huta Stara
8:0
KS Kotowice
Sparta Szczekociny
1:1
Czarni Starcza
KS Złoty Potok
2:1
Sokół Olsztyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Olsztyn
- : -
LKS Kamienica Polska
Czarni Starcza
- : -
KS Złoty Potok
Orkan Rzerzęczyce
- : -
Olimpia Huta Stara
KS Kotowice
- : -
Lot Konopiska
LKS Unia Masłońskie
- : -
Pilica Koniecpol
Start Soborzyce
- : -
Sparta Szczekociny
Jura Niegowa
- : -
LZS Mrzygłód
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości