Autor:

Admin Admin

Utworzono:

10.04.2018

W ostatniej kolejce Lot zmierzył się w Częstochowie w meczu na szczycie Klasy B z Ajaksem .

Pierwsza część spotkania toczyła się pod dyktando Lotu . To nasi zawodnicy mieli więcej posiadania piłki i stwarzali sobie sytuację . Zawodnicy z Częstochowy groźnie kontratakowali , ale nie miało to przełożenia na sytuację strzeleckie. W 39 minucie pięknym strzałem w samo okienko bramki gospodarzy popisał się Jakub Woźniak i Lot prowadził 1:0.

W drugiej połowie mecz się wyrównał i był rwany. Każda z drużyn stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji . W 70` po rzucie wolnym wykonywanym z boku boiska przez Nabiałka , najsprytniejszy w polu karnym okazał się Pokrzywiński i było jeden do jednego.

Mecz był dość wyrównany i każda z drużyn stworzyła sobie kilka sytuacji dogodnych do strzelenia gola.

W tym tygodniu czekają nas dwa kolejne pojedynki ligowe . Już w czwartek Lot na własnym boisku o godzinie 17:00 zagra z Orłami Kusięta , a w Niedziele też przy ul. Lipowej podejmie w kolejnym meczu na szczycie trzecią Lelovie Lelów. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!!!

Ajaks Częstochowa – Lot Konopiska (0:1) 1:1