Ligowe granie w naszym klubie rozpoczyna się na dobre!

Bardzo gorący okres w ostatnim czasie dla naszego zarządu oraz trenerów żeby podopinać sprawy organizacyjne przed zbliżającymi się rozgrywkami. Olimpię a za co za tym idzie również Gminę Poczesna w rundzie jesiennej w rozgrywkach ligowych będą reprezentować aż cztery zespoły! Seniorzy, Trampkarze, Orliki oraz Orliki Młodsze.

Już jutro o godzinie 17:00 na naszym Orliku, Orliki E1 prowadzeni przez Ł.Wlazło rozegrają pierwszą kolejkę w lidze okręgowej na wiosnę na naszych zawodników nie było mocnych w rozgrywkach ligowych jednak teraz przed naszym zespołem zapowiada się bardzo ciężka runda jesienna bowiem w lidze już będziemy mierzyć się z najsilniejszymi zespołami z okręgu.

OLIMPIA HSB - UKS Raków Cz-wa

Czwartek godz. 17:00

Dzień po meczu Orlików młodszych podopieczni M.Kręblewskiego rozpoczną swoje rozgrywki przy ulicy Starzyńskiego z głównym faworytem do wygrania ligi Ajaksem. Dla naszych zawodników będzie to całkowity debiut w rozgrywkach ligowych.

Ajaks Cz-wa - OLIMPIA HSB

Piątek godz. 17:00

OLIMPIA HSB-Warta Mstów

Piątek godz. 18:00

Trampkarze natomiast prowadzeni przez W.Dobosza rozegrają na własnym obiekcie swoje spotkanie w poniedziałek o godzinie 17:30 a ich rywalem będzie AS Przystajń, natomiast dwa dni później odbędzie się druga kolejka gdzie nasi trampkarze udadzą się do Panek na mecz z tamtejszym KS-em.

OLIMPIA HSB-AS Przystajń

Poniedziałek godz. 17:30