Kowalczyk Show !!!

Dość nietypowo bo w piątkowe popołudnie przyszło nam się mierzyć w czwartej kolejce ligi okręgowej z Wartą Mstów. Mecz ten długo zapamiętają nasi kibice którzy kolejny raz nie zawiedli i licznie stawili się na trybunach naszego stadionu. A zawodnicy zafundowali im w zamian znakomity spektakl zakończony happy endem!!!

Pierwsza część spotkania była słaba w naszym wykonaniu i po dwóch bramkach Michała Kowalczyka Mstów prowadził 2-0, jednak w samej końcówce pierwszej połowy druga żółtą kartkę obejrzał zawodnik Warty Eryk Klajnowski osłabiając tym samym swój zespół.

Na drugą połowę nasz zespół wyszedł zdeterminowany i z wiara w końcowy sukces. W tej części spotkaniu swoje wysokie umiejętności zaprezentował Paweł Kowalczyk który wziął sprawy w swoje ręce a dokładnie mówiąc nogi, najpierw wykorzystał idealne dośrodkowanie Wiktora Dobosza i zamienił je na bramkę. Następnie w 84 minucie z ok 30 metra uderzył z rzutu wolnego w „okienko” bramki Mstowa i bramkarz musiał po raz drugi wyciągać piłkę z siatki a w 91 minucie idealnie zagrywa na głowę Michała Bajura a ten doprowadza do wybuchu radości na trybunach i co najważniejsze zapewnia nam 3 punkty.