Niezbyt udany tydzień Olimpii

Najbardziej pracowitą drużyną Olimpii w ostatnim czasie jest drużyna trampkarzy prowadzonych przez Wiktora Dobosza która w ostatnim czasie rozgrywa mecz co trzy dni.

W środowym meczu (29.08.2018) drużyna trampkarzy mierzyła się na wyjeździe z ekipą KS Panki. Mecz od początku zwiastował problemy. Podopieczni Dobosza mieli problem z utrzymywaniem się przy piłce, co skrzętnie wykorzystywali gospodarze, którzy byli bardziej zdeterminowani i z pełnym przekonaniem o końcowym sukcesie walczyli o każdą piłkę. Przyniosło to efekt w postaci przejęcia piłki na połowie Olimpii i świetnym strzałem z dystansu, 1:0. Kolejna bramka to strata w okolicach środka pola i prostopadłe podanie do zawodnika z Panek, który stanął oko w oko z Kamilem Zasępą i nie miał problemów by go pokonać, 2:0. Trzecią bramkę dostajemy do szatni po błędach indywidualnych w kryciu, a mogło być jeszcze gorzej, ponieważ KS Panki nie wykorzystały rzutu karnego. Po minucie drugiej połowy tracimy bramkę po zamieszaniu po rzucie rożnym, 4:0. A parę minut później kapitan w tym meczu Jakub Ptaszek doznaje kontuzji palca u ręki i musi opuścić boisko. Totalna dominacja gospodarzy, którzy nie pozwalali naszym zawodnikom opuścić własnej połowy została udokumentowana golem nr 5, który padł po składnej akcji rywali Olimpii.

Trampkarz C1: KS Panki - OLIMPIA HSB 5-0

SZCZEGÓŁY MECZU

W sobotnie popołudnie Trampkarze po dość przeciętnym widowisku zremisowali bezbramkowo z Liswartą Popów ewidentnie w tym dniu brakowało W.Kołodzieja, N.Streja oraz J.Ptaszka którzy stanowią kręgosłup w tym zespole.

Trampkarz C1: OLIMPIA HSB – Liswarta Popów 0-0

TABELA

Drugi mecz naszej najmłodszej drużyny i druga lekcja dla młodych piłkarzy. Jest pierwsze trafienie. Honorową bramkę zdobył Patryk Kręblewski.

ORLIK E2: Orlik Blachownia- Olimpia HSB 9-1

TABELA

Orliki Olimpii w 2 kolejce udały się na mecz wyjazdowy do Myszkowa na mecz z tamtejszym UKS-em, niestety w tym dniu lepsi okazali się gospodarze zwyciężając dość pewnie 9-4 będąc w tym dniu lepszym zespołem, jak widać przeskok jest dość duży jeżeli chodzi o ligową rywalizację biorąc pod uwagi rozgrywki z wiosny, a warto dodać że przed nami mecze z Częstochowską Skrą oraz Rakowem!

ORLIK E1: UKS Myszków – Olimpia HSB 9-4

TABELA

Nie udał się kolejny wyjazd naszym Seniorom w Klasie Okręgowej tym razem do Przyrowa gdzie nasza drużyna przegrała z tamtejszym Piastem 3-2, grając praktycznie całą drugą połowę w osłabieniu po czerwonej kartce otrzymanej przez A.Raka. Naszemu zespołowi nie można było odmówić zaangażowania oraz walki niestety w tym dniu było to za mało aby przywieść jakąkolwiek zdobycz punktową.

SENIORZY: Piast Przyrów – OLIMPIA HSB 3-2