Ruszyły rozgrywki młodzieżowe.

Orlik E1: OLIMPIA HSB - UKS Raków Cz-wa 8-11

Dzień po meczu starszych kolegów Orliki E2 mierzyły się na inauguracje z faworytem ligi Ajaksem Cz-wa dla podopiecznych M.Kręblewskiego był to istny debiut w rozgrywkach a dla wszystkich chłopców pierwszy oficjalny mecz w barwach naszego klubu, niestety bardziej doświadczeni chłopcy nie dali szans naszym najmłodszym zawodnikom. Ale wiemy że z meczu na mecz będzie coraz lepiej!!!

Orlik E2: Ajaks Częstochowa - OLIMPIA HSB 13-0

W poniedziałek natomiast swój pierwszy mecz na jesień rozegrała drużyna trampkarzy. Podopieczni W.Dobosza po bardzo emocjonującym spotkaniu nasza młodzież zremisowała 2-2 z AS Przystajń warto dodać że nasz zespół przegrywał 0-2 do przerwy. Był to debiut naszej drużyny na pełnowymiarowym boisku.

Trampkarz C1: OLIMPIA HSB - AS Przystajń 2-2