Radosny football i jeden punkt przywieziony z Truskolas

22 września nasza drużyna wybrała się na daleki wyjazd do Truskolas zmierzyć się z tamtejszą Olimpią.

Początek meczu to dwie bardzo dobre okazje naszej drużyny, najpierw w sytuacji sam na sam znalazł się Kacper Michowicz jednak bramkarz obronił strzał naszego obrońcy, następnie oko w oko z golkiperem gości znalazł się Krzysztof Pietrzykowski ale……. nie oddał strzału.

Po dobrym początku kolejny raz dajemy prezent drużynie przeciwnej i tak naprawdę z niczego tracimy bramkę na 0-1 po błędzie naszego obrońcy i bardzo dobrym uderzeniu Cezarego Tomzińskiego . Po stracie bramki nasz zespół nie umiał się pozbierać a szyki naszej obrony cały czas były rwane przez dwójkę przebojowych zawodników z Truskolas Oskara Bogusa i Dawida Wojtyre.

W 31 minucie ten drugi podwyższa wynik spotkania na 0-2.

W 35 minucie nasz kapitan po indywidualnej akcji strzela bramkę kontaktową która dodaje skrzydeł naszej drużynie a tuż przed przerwą Ł. Wlazło wyrównuje wynik spotkania.

Na drugą połowę nasza drużyna wychodzi zmotywowania i pełna wiary w końcowy sukces.

Jednak nie zdążyliśmy dobrze wejść w tą część meczu a znów popełniamy błąd w obronie i po zagraniu ręką w naszym polu karnym sędzia bez wahania wskazuje na wapno, a Dawid Wojtyra strzela swoją druga bramkę w tym meczu. W 56 minucie gola zdobywa Oskar Bogus, dokumentując tym swoje świetne spotkanie. W tej połowie meczu było tyle okazji bramkowych zarówno z jednej jak i z drugiej strony że można było by obdzielić z dwa mecze.

W końcówce spotkania nasi zawodnicy wykorzystują dwie z wielu, najpierw zamieszanie w polu karnym wykorzystuje Ł.Wlazło a następnie z rzutu wolnego strzela P.Kowalczyk.

Już w sobotę o godz.15.30 spotkamy się z głównym kandydatem do awansu. Wszystkich serdecznie zapraszamy na ten mecz ze ZNICZEM KŁOBUCK !!!